Styret i NLM-MAF

 

Styreleder: Frode Granerud

Frode Granerud er områdearbeider i Østfold, region øst. Valgt for perioden 2017-2018.

Kontaktinformasjon: , 997 35 180

frode-granerud_width-2

 

Nestleder: Knut Heng

Knut Heng er rektor ved Fjelltun Bibelskole i Stavanger. Valgt for perioden 2017-2019

Kontaktinformasjon: khe@sygna.vgs.no, 400 46 254

Knut heng

 

PR-ansvarlig: Steinar Gulbrandsen

Steinar Gulbrandsen er daglig leder for Solbukta ungdomssenter i Østfold, Region øst. Valgt for perioden 2016–2018.

Kontaktinformasjon: steinar@solbukta.no, 909 62 556

Steinar Gulbrandsen

 

Sekretær: Anne Margrethe Austgulen

Anne Margrethe Austgulen er kontorsekretær i Norea Mediemisjon. Valgt for perioden 2017-2019.

Kontaktinformasjon: aaustgulen@norea.no, 489 53 831

Anne Austgulen

 

Økonomiansvarlig: Andreas Bakke

Andreas Bakke er forsamlingsleder NLM Ålesund Misjonsforsamling, Region nordvest. Valgt for perioden 2017-2019

abakke@nlm.no, 970 80 214

andreas-bakke_full

Web- og medlemsansvarlig: Torunn Haraldsen 1. varamedlem

Torunn Haraldsen er redaktør i Superblink, NLM Ung. Valgt for perioden 2017-2018

tharaldsen@nlm.no, 93818893

15111099_10154046691651485_407520455280340860_o (2)

 

Eva Rinde Habostad, 2. varamedlem

Eva Rinde Habostad er inspektør 1 og sosialrådgjevar ved Vestborg videregående skole, Stranda. Valgt for perioden 2017-2018

Kontaktinformasjon: ehabostad@vestborg.no, 97577908

Eva-Rinde-Habostad

 

Margrethe Klokkehaug, 3. varamedlem

Margrethe Klokkehaug er barnearbeider i Region Midt-Norge. Valgt for perioden 2017-2018

Kontaktinformasjon: mklokkehaug@nlm.no, 902 07 305

margrethe klokkehaug.jfif